fbpx
Дозвілля
Буркіні замість бікіні: учасниця конкурсу краси зламала стереотипи (фото)

У конкурсі краси Міс Міннесота, який пройшов в американському місті Бернсвілла, взяла участь дівчина в хіджабі і буркіні.

19-річна учасниця конкурсу Халима Аден вийшла на сцену не в купальнику, як інші учасниці Miss Minnesota USA, а в буркіні, повідомляє видання Mashable.

Сім’я Халими Аден, яка народилася в таборі для біженців на кордоні Сомалі і Кенії, переїхала до США, коли вона була маленькою дівчинкою.

Взявши участь в конкурсі, Халіма вийшла на сцену в буркіні – купальному костюмі, який носять деякі мусульманки. Він повністю закриває руки, ноги і тулуб. Голова Халіми була покрита хіджабом.

Зал привітав дівчину аплодисментами.

Читайте також:“ЄВРОБАЧЕННЯ-2017”: РОСІЯ УХВАЛИЛА РІШЕННЯ ПРО ПОЇЗДКУ НА КОНКУРС ДО КИЄВА

“Це прекрасна платформа для того, щоб показати світу, хто я така. Той факт, що я ніколи не бачила на конкурсах краси жінок в буркіні, не означає, що я не можу стати першою”, – заявила вона в інтерв’ю радіостанції Minnesota Public Radio.

Як повідомляв сайт Знай.ua, ООН захистила французьких мусульманок. Представники Організації об’єднаних націй вважають, що заборона французької влади носити жінкам мусульманські купальники буркіні лише підсилює міжрасову ворожнечу, та порадили призупинити дію відповідного закону.

burkini

Джерело.