fbpx

“Було багато причин відмовитися”: Оксана Марченко вперше прокоментувала свою участь в шоу Танці з зірками

Телеведуча Оксана Марченко стала найскaндaльнішою учасницею шоу Танці з зірками 2018. Попри всі суперечки, вона таки вийшла на паркет і в першому прямому ефірі виконала вальс зі своїм парнером Дмитром Чапліним, пише Радііо Максимум

Оксана Марченко прийняла виклик від Лесі Нікітюк та погодилася на участь у шоу Танці з зірками 2018, незважаючи на протестну заяву журналістів ТСН та обурення громадськості. Нагадаємо, що ведуча є дружиною Віктора Медвечука – лідера проросійської організації “Український вибір” та кума президента РФ Путіна.

Марченко зізналася, що їй знадобилося чимало часу, щоб дати згоду на участь в Танцях. Вона боялася, що не зможе навчитися танцювати або ж не встигне добре підготуватися.

“Було багато причин відмовитися, і одна з них – вік. Чи добре мені “танцювати”? Я понад 20 років працюю на сцені, у прямих ефірах, знімаюся в різних проектах і завжди покладалася на себе і на своє “слово”, адже до сих пір у мене був зв’язок з глядачем за допомогою слова, спілкування, думки.

Але як це висловити тiлом? Чи зрозуміють мене люди, чи вдасться мені знайти спільну мову з партнером? І тут мені надіслали відео з танцюючим під Майкла Джексона морським левом. Ну раз навіть він навчився танцювати – то і у мене вийде!” – прокоментувала зірка.

Читайте також: “ЗВАЖЕНІ ТА ЩАСЛИВІ”: ЯK ВИГЛЯДАЮТЬ УЧАСНИКИ ПЕРШОГО СЕЗОНУ ЧЕРЕЗ 7 РОКІВ (ФОТО)

Оксана Марченко також подякувала своєму парнеру Дмитру Чапліну за те, що він повірив у її сили та допоміг перебороти стрaх.

Дивіться відео виступу Марченко і Чапліна в 1 випуску шоу Танці з зірками:

https://youtu.be/l8nw2jGUfQ0

You cannot copy content of this page