fbpx
Дозвілля
Унікальні фото з таємного весілля Тіни Кароль на Мальдівах (фото)

У 2008 році Тіна Кароль та Євген Огір таємно одружилися: пара розписалася в Києві, а на Мальдівах влаштувала романтичну весільну церемонію. Через вісім років, ексклюзивно для Viva ! співачка поділилася весільними фотографіями, які раніше ніколи не публікувалися.

У 2007-му співачка знайшла нового продюсера. Якось непомітно відносини Тіни і Євгена переросли з професійних в дружні, а з дружніх – в близькі. Пара тримала в таємниці свої почуття, і пресі залишалося лише здогадуватися про особисте життя співачки. Про те, що Євген зробив Тіні пропозицію, громадськості стало відомо набагато пізніше.

«Якось грудневого ранку Женя прийшов до мене з букетом квітів і солодощами. Я запропонувала йому чаю, а він раптово сказав: «Тіна, я прийняв рішення!» – «З приводу чаю?» Він посміхнувся, став на одне коліно, узяв мою руку, ніжно поцілував і запропонував мені вийти за нього заміж », – згадує Кароль.

Закохані розписалися відразу після новорічних свят, а через кілька днів полетіли відзначати медовий місяць на Мальдівах, де і зіграли весілля. «Сам розпис був скромним. Ми подали заяву, домовилися про швидку закриту церемонію, на якій було присутнє вузьке коло людей – батьки, свідки, наші близькі родичі. А на Мальдівах ми вже таємно одружилися. Це була моя дівоче мрія – вийти заміж на Мальдівах », – зізналася співачка.

Повернувшись до Києва, подружжя обвінчалося в Свято-Успенському соборі Києво-Печерської лаври. Як розповідала сама Тіна, розпис для неї був лише формальністю: «Оскільки я віруюча людина, весілля для мене – це саме вінчання».

Читайте також: Тіна Кароль в оригінальному напівпрозорому платті викликала фурор на балу в Києві (фото)

KONICA MINOLTA DIGITAL CAMERA

 

KONICA MINOLTA DIGITAL CAMERA

karol

Джерело.