fbpx

Будь благословенна, моя Батьківщино!

Ти любиш мир і спокій! Лише про нього мрієш, бачиш в ньому щастя і навіть процвітання. Ніколи не кривдила інших і не жадала чужого. Хоч з Тобою не раз поступали підло та намагались підкорити. Ти благородна і добродушна! Вважаєш на цінності і маєш дружелюбне ставлення до всіх гостей та мандрівників.

Повчитись людяності в Тебе потрібно. Багата і красива. Не важливо – яка пора є. Ти завжди гарна і неповторна. Та, на жаль, змучена своєю не простою долею, виснажена і зболена. Інколи посміхаєшся крізь сльози, тримаєшся зі всіх сил. Навіть у відчаї не падаєш духом і не втрачаєш надії, віриш, що Небо врятує, знайде порятунок, почує щирі молитви. Саме молитва є найбільшою Твоєю зброєю та надією.

Захоплююсь Тобою і дуже, дуже люблю. Ти одна така у світі! Неймовірна і все ж таки сильна! Ріднесенька, зуміла вижити у різні часи та в несприятливі моменти, що створювались для Твого занепаду та руйнування. Вистій і тепер! Найдорожча перлино, будь благословенна!!!

Процвітання Тобі і Твоєму народові на всі віки! Миру і безхмарного неба, моя Батьківщино! Любові і затишку Тобі, моя мила Україно!!!

Галина Мазурик, “БУДЬ БЛАГОСЛОВЕННА”

You cannot copy content of this page