fbpx
Дозвілля
Брежнєва відреагувала на пропозицію «Правого сектору» «декомунізувати» її прізвище

Представники співачки Віри Брежнєвої прокоментували пропозицію прес-секретаря «Правого сектору» Артема Скоропадського про «декомунізацію» прізвища артистки.

Читайте також:Віра Брежнєва мило привітала Меладзе з днем народження (фото)

98

Слід зазначити, що на «пропозицію», опубліковану в мережі в супроводі ланцюжка смайликів, в професійному оточенні артистки відреагували з усією серйозністю, повідомляє видання «Нескучные новости».

«Віра — посол доброї волі ООН, і ми не хочемо, щоб навіть у тегах її імёя асоціювалося з війнами і конфліктами. Віра — це для всіх, незалежно від національності, так що коментувати якісь навіть навколополітичні події для нас абсолютно неприпустимо — не хочеться бруднитися», — заявила прес-секретар Брежнєвої Анастасія Драпеко.

Вона пояснила, чому команда артистки підкреслено дистанціюється політичних скандалів.

«Віра зустрічається з Кіану Рівзом на різних благодійних заходах, організовує загальнолюдські програми проти ВІЛ/СНІДу, а вся ця мерзенна метушня зіграє тільки в мінус її репутації. А цю репутацію ми використовуємо в реально благих справах», — пояснила Драпеко.

99

Втім, на наступний день після свого «історичного» поста прес-секретар «Правого сектору» фактично забрав свою жарт назад.

«Мені зараз подзвонили російські журналісти і на повному серйозі запропонували включення в ефір — «поговорити на тему декомунізації Віри Брежнєвої». Я вже боюся хоч щось у Facebook писати», — повідомив Артем Скоропадський.

Джерело.