fbpx
Події
Брехливо і лицемірно: відомий російський журналіст несподівано висловився про Крим

Главред російського радіо “Ехо Москви” Олексій Венедиктов підтримав ідею претендента на пост президента РФ Григорія Явлінського про міжнародну конференцію в окупованому Криму.

Така заява прозвучала у відповідь на відповідне питання в ефірі від жителя Ростовської області, пише obozrevatel

“Скоріше так (підтримую. – Ред.), ніж ні, тому що ми живемо в реальності, в якій цей вузол треба розплутувати. І якщо ми впевнені і ви впевнені, що жителі Криму на 1 березня 14 року хотіли бути в Російській Федерації, – ось той “референдум”, який був, абсолютно мене особисто не переконує. Він був проведений брехливо і лицемірно. Значить, якщо міжнародна конференція, новий референдум за згодою України і Росії – те, що говорить Григорій Олексійович – якщо це можливо, у чому я на сьогоднішньому етапі сумніваюся, я б це підтримав”, – зазначив Венедиктов.

Він наголосив, що швидше за все провести таку конференцію неможливо.

“По-перше, не погодиться Росія. Як каже Володимир Володимирович, питання по Криму закрите. По-друге, не погодиться Україна, тому що за Конституцією України референдум про відокремленого будь-якої області згідно із Законом України повинен бути всеукраїнським референдумом, а не тільки однієї області. Тому на сьогоднішній день це ступор. Ну давайте жити в умовах ступору. Що ми з вами можемо з цього приводу сказати?” – додав він.

Нагадаємо, Венедиктов є близьким другом прес-секретаря російського президента Володимира Путіна Дмитра Пєскова.

Читайте також:«ДО ПОБАЧЕННЯ!»: ЛОЛІТУ ВИСАДИЛИ З ПОЇЗДА НА КОРДОНІ З УКРАЇНОЮ (ВІДЕО)