fbpx
Події
Брат Найєма розповів, як будуть ухилятися від податків: у соцмережі обурені

Брат народного депутата Мустафи Найєма, боєць 122-го батальйону Масі Найєм розповів, як в Україні будуть ухилятися від податків. Запис з’явився на сторінці в Facebook Найєма.

“Ось є юрособа, не ПДВ. Продає алкоголь. Ліміт доходу до примусового переходу на ПДВ – 1 млн.грн. Зі збільшенням мінімальної зарплати – збільшилися витрати (всього податків із зп – 41,5% від самої зп). Щоб показати витрати – потрібно збільшити білий дохід. Якщо це робити не збільшенням статутного капіталу, то таке збільшення призведе до примусового переходу на ПДВ. У ПДВ є плюси і мінуси… хоча ні, є мінуси і уявний плюс – відшкодування. Коротше кажучи, ПДВ – не те, про що мріє клієнт”, – написав брат нардепа.

“Що ми йому порадимо? Правильно – звільнити співробітників, зменшити інші витрати, щоб не збільшувати дебіторську заборгованість. Можна перевести на його ж ФОП, але… навіщо? Перевірка праці? А ось тут ми і застосуємо всю спритність рук і ніякого шахрайства. А ті, хто не можуть замовити наші послуги – їм буде простіше заплатити близько 30 тис грн хабара, ніж піти на штраф”, – додав він.

Найєм наголосив, що, на його думку, “від бізнесу впаде така тінь, що накриє білий бізнес”.

У мережі прокоментували роздуми Найєма.

“Сімейка чесних (нових політиків)! У Європі вже б сидів за корупцію і заклик до обману держави. Виродки. Головне, що не соромиться. Наєм все життя не платив податки і виступив, що 4 тисячі для нього мало”, – написав відомий бізнесмен Михайло Бродський.

“З тексту відразу стає ясно, що компанія працює у сіру. Будь-яка торгова компанія повинна платити ПДВ, який виникає на прибутку. Ми звикли “економити” ПДВ, хоча по суті податок платить не компанія, а кінцевий споживач, тобто ми з Вами. Сумно… при таких міркуваннях ніколи Україна не стане правовою державою. Потрібно визначиться “кум, ти чий кум – мій чи ведмедя?” – прокоментувала Ольга Горб.

Читайте також: За українську зарплату 463 тис. грн в місяць, Бальчун відсиджується в Польщі (документ)

Джерело.

facebook