Світ
Боко Харам опублікувало відео із викраденими два роки тому школярками

Екстремістське угруповання Боко Харам оприлюднило відео зі школярками, які понад два роки тому були викрадені з нігерійського міста Чібок, повідомляє BBC Україна.

Зазначається, що на відео близько 50 дівчат у хустках стоять позаду бойовика ісламістського угруповання. Він вимагає звільнення захоплених бойовиків угруповання в обмін на звільнення дівчат.

Читайте також: У Москві жорстоко побили учасників узгодженого мітингу проти війни в Україні (відео)

Нагадаємо, у квітні 2014 року бойовики Боко Харам викрали 276 дівчат із школи в Чібоку. 219 із них, як вважають, все ще знаходяться у бойовиків. Це вже третє відео, випущене екстремістами, на якому зняті захоплені дівчата.

Боко Харам – радикальна нігерійська ісламістська організація. Відома з 2002 року, коли її ватажком став Мохаммед Юсуф. Головною метою організації є введення шаріату на всій території Нігерії і викорінення західного способу життя. У липні 2009 року вона ініціювала заворушення на півночі Нігерії (з осередком у штаті Баучі), нападаючи на християнські церкви і поліцейські ділянки. У травні 2014 року внесена Радою Безпеки ООН у список терористичних організацій.

Читайте також: У Краматорську з шостого поверху випала 3-річна дитина

Джерело.

Реклама

Related Post

facebook