fbpx
Саморозвиток
Блаженніший Святослав заохотив вірних втретє відзначити Неділю Божого Слова, яку встановив Папа Франциск

У неділю, 23 січня 2022 року, Католицька Церква відзначатиме Неділю Божого Слова, яку встановив Папа Франциск Апостольським листом у формі motu proprio «Aperuit illis», який було опубліковано 30 вересня 2019 року.

“Щоб Божа сила була в нас діяльною і ми продовжували її в собі втримувати й розвивати, нам потрібно сили Божого Слова. Саме тому ми заохочуємо всіх наших вірних щодня читати Боже Слово. Читаймо щодня Святе Письмо (чи кілька стишків, чи цілу главу), бо важливо, щоб ми мали контакт із Божим Словом. Даймо час, щоб Божа сила повіяла на нас, скріпила нас, а тоді почала нас перемінювати”, – закликав вірних Глава УГКЦ Блаженніший Святослав.

Неділя Божого Слова має екуменічне значення, зважаючи на те, що вона відзначається в той самий період літургійного року, що й тиждень молитов за єдність християн. Встановлення цієї неділі є бажанням зробити ще один крок в екуменічному діалозі.

Цьогоріч у Неділю Божого Слова у Патріаршому соборі Воскресіння Христового у Києві відслужать Божественну Літургію та буде виголошено відповідну тематичну проповідь.

Вперше відзначення цього дня відбулося у 2020 році.

За матеріалами Інформаційного ресурсу УГКЦ