fbpx
Дозвілля
Безпліддя і плодючість за знаками Зодіаку: астролог озвучив цікаві факти

Безпліддя або плодючість людини багато в чому визначається його гороскопом; є “безплідні” і “плодовиті” знаки Зодіаку.

Про це “Обозревателю” розповів астролог Влад Росс.

“По карті народження жінки можна відразу визначити, чи є у неї проблеми із зачаттям чи ні”, – запевнив він.

Так, за словами астролога, повинно насторожувати присутність Урана в Будинку Дітей гороскопу жінки. “Це означає, що в разі вагітності при найменших симптомах їй необхідно лягати на збереження, тому що є загроза “, – пояснив він.

Несприятлива і планета Сатурн в тому ж Будинку гороскопу. “У давньогрецькій міфології Сатурн – пожирач дітей. Знаходження Сатурна в Будинку Дітей, або в Будинку С…у, або в Будинку Материнства може говорити про те, що жінка може бути безплідною”, – розповів Влад Росс.

Він перерахував “безплідні” і “плодовиті” знаки Зодіаку. До перших він відніс Діву, оскільки, “згідно з міфологією, вона незаймана”. “Менш плідні знаки – Близнюки і Водолій; у Козерогів часто буває пізніше народження дітей”. До “плідних” астролог відніс Риб, Рака, Тельця і ​​Скорпіона.

“Я рекомендую звертати увагу на те, чи знаходяться ці знаки в Будинку Дітей у вашому особистому гороскопі. Наприклад, жінка може бути” безплідною “Дівою по Зодіаку, але в її Будинку Дітей все прекрасно – там плідний Телець або Риби, і буквально після кожного  контакту вона може завагітніти “, – уточнив він.

Астролог також розповів, що в гороскопі людини може бути відображено “прокляття роду” – Чорний Місяць в Будинку родової карми або Чорний Місяць у знаку Лева або Рака. “У таких людей може народитися дитина з вродженими захворюваннями, каліцтвами і іншим”, – розповів він.

Проте, Росс запевнив, що і перший, і другий вид безпліддя цілком піддається астрологічному “лікуванню”.

Читайте також:ЯК ВИЗНАЧИТИ СТАТЬ МАЙБУТНЬОЇ ДИТИНИ