fbpx
Дозвілля
Батько Жанни Фріске розповів, з ким зустрічається Дмитро Шепелєв

Батько Жанни Фріске Володимир Борисович заявив, що у Дмитра Шепелєва з’явилася кохана жінка. Саме вона зараз займається вихованням чотирирічного Платона, сина Жанни і Дмитра.

– Раніше Ксюша просто приходила в гості до Платона. Пізніше я дізнався, що вони з Дімою настільки зблизилися, що разом з онуком літали в Грецію. А тепер Степанова і зовсім до нього переїхала. Я дзвоню їй постійно, але вона жодного разу не взяла трубку. З нею намагалася вийти на зв’язок і Оля Орлова, але теж безуспішно. Виходить, що Ксенія замінила Платону і рідну, і хрещену матір. Гаразд, нехай так! Але навіщо обмежувати спілкування і ігнорувати рідних?, – розповів батько Жанни Фріске в інтерв’ю “СтарХіту”, передає “КП в Україні”.

Батько покійної співачки натякнув, що Степанова могла бути в змові з Шепелєвим ще під час хвороби Жанни.

– Підозрюю, що вони подружилися, ще коли Жанна хворіла. Інакше хто ж витягав у дочки документи, на яких згодом з’являлися підроблені підписи?, – вважає батько співачки.

Читайте також: Талановита це так, але збpехала: Данелію Тулешову викрили у брехні на шоу “Голос. Діти”

Ксенія Степанова була візажистом групи “Блестящие”, а потім особистим косметологом Жанни. Шепелєв не приховував, що Степанова допомогла йому пережити смepть дружини.

“Весь рік єдиною моєю співрозмовницею була незнайома мені раніше людина. Тільки вона єдина наважилася бути зі мною поруч і розділити цей страшний час. Як же мені було важливо, що через стільки років про мене нарешті піклуються. Як було важливо і те, що і я можу віддавати любов і турботу. Я, напевно, повинен був закохатися, але я не міг. Адже все ще жив в минулому, як шкода, і все одно спасибі їй, моєму єдиному ангелу, моєму ніжному рятівникові “, – писав Шепелев у своїй колонці для журналу Grazia.

Після цього журналісти припустили, у Шепелєва та Степанової роман. Однак сестра Жанни, Наталія Фріске назвала ці чутки дурістю. За її словами, Степанова давно заміжня і у неї навіть є онук.