fbpx
Події
“Багато питань”: з’явилися неочікувані новини про нового главу НБУ

Питання призначення нового голови Національного банку України відкладено на невизначений час.

Про це повідомило джерело “Обозревателя” у фракції “Народний фронт”.

“Поки на порядку денному – мобілізація за прийняття закону про реінтеграцію Донбасу, за закон щодо приватизації, який стоїть на четвер (18 січня, – Ред.) на порядку денному. У ситуації, коли валютний ринок не стабільний, піднімати питання по Нацбанку недоцільно. Швидше за все, питання відкладуть як мінімум на початок лютого”, – сказав співрозмовник.

Також на брифінгу за підсумками засідання погоджувальної ради спікер Верховної Ради України Андрій Парубій повідомив, що глава держави Петро Порошенко не вніс нову кандидатуру на пост глави НБУ, передає кореспондент “Обозревателя”.

“Верховна Рада може розглядати кандидатуру на пост глави Нацбанку, якщо вона внесена президентом. Тому я можу гарантувати, що як тільки ця кандидатура буде подана президентом, я зроблю все необхідне, щоб вона була винесена на розгляд парламенту”, – заявив спікер.

У свою чергу глава фракції Радикальної партії Олег Ляшко в інтерв’ю журналістам зазначив, що крім призначення нового глави НБУ необхідно заслухати Валерію Гонтареву зі звітом про ситуацію на валютному ринку.

“По НБУ. Всі ми бачимо курс в обмінниках: 29-30 грн за долар. Вісім місяців глава НБУ у відпустці! Може вже вистачить відпустки? Ми вимагаємо від президента Попошенка терміново подати кандидатуру на пост глави НБУ до парламенту. Крім цього ми вимагаємо звіту Валерії Гонтаревої в Раді. Нехай розповість про результати своєї роботи. Тому що у людей до неї багато питань “, – сказав він.