fbpx
Дозвілля
Ажіотаж від кожного концерту – Зіркова історія Олега Винника (відео)

Минулої неділі популярний співак Олег Винник презентував у Палаці “Україна” концертну програму “Моя душа …” і оголосив про старт великого гастрольного туру. Разом з хітами “Щастя”, “Вовчиця”, “Полон”, “Ніно” в цей вечір прозвучали шість нових композицій.

Свій концерт Винник почав з нової роботи “Соло”, після якої музикант привітав глядачів і привітав усіх з настанням весни. Протягом всього виступу співак активно спілкувався з публікою, багато жартував і заряджав зал своєю неймовірною енергетикою. Приємною несподіванкою для публіки стала поява на сцені спеціального гостя – Кевіна Маккоя. Екс-соліст групи Bad Boys Blue виконав хіт 80-х “You’re Woman”, після чого представив разом з Олегом прем’єру пісні “Юний ангел”, яка є кавер-версією суперхіта групи Bad Boys Blue – “Pretty young girl”. Музиканти виконали композицію дуетом на англійській і російській мовах.

Читайте також: У Віталія Козловського сталася “сімейна” революція (відео)

Три концерти поспіль у столиці до 8 березня, і щоразу вщент заповнена глядацька зала. Кожен виступ співака Олега Винника спричиняє ажіотаж. Популярність співака називають феноменом, а від пам’ятає, як був ніким.

Деталі в сюжеті ⇓

Джерело.