fbpx
Дозвілля
Прикмети і заборони на Новий рік

Зовсім скоро настане Новий. У святкову ніч багато хто чекає, що збудуться бажання і життя стане кращим. Якщо вірити прикметам, то багато подій передбачать майбутнє. А поширені прикмети підкажуть, як не накликати на себе біду.

1) Їду з новорічного столу не можна викидати – таким чином ви викинете з дому щастя. Краще все доїсти вже після свят.

2) Щоб в майбутньому році не пройшло повз щастя, вдома повинна звучати гучна музика, прикраси повинні бути як всередині так і зовні, а на столі – мінімум дванадцять різних страв.

3) Кому виливаються з пляшки останні крапельки напоїв за новорічним столом, тому і буде щастити весь рік.

3) Якщо чхнути 31 грудня, то рік буде щасливим і в усьому буде везти.

4) Якщо в святковий вечір до вас завітають гості, то ви весь рік будете з гостями.

5) Прикмета для бізнесменів: першому покупцеві в новому році товар потрібно віддати дуже дешево – тоді буде фінансова удача.

6) Якщо ви під час Нового року випадково порвали нове плаття – це до пристрасного роману. Якщо новорічне вбрання забруднився – це призведе до грошової вигоди, але буде багато пліток.

Читайте також: Новий Рік та Різдво: метеорологи розповіли на яку погоду очікувати українцям

7) Перед Новим роком необхідно віддати всі борги, а інакше весь рік проведеш в бідності і нужді.

8) 1 січня ви повинні попросити борг назад у всіх, кому зайняли, інакше своїх грошей назад ви не отримаєте.

9) У переддень свята і 1 січня не варто позичати і давати кому-небудь у борг, інакше весь рік пройде в боргах. Якщо у вас щось просять, то краще подарувати це безоплатно.

10) Коли підете в магазин напередодні Нового року всією сім’єю, обов’язково стежте за тим, яку здачу дали чоловікові і яку – дружині. Якщо чоловікові попалося непарна кількість монет, а жінці навпаки парна, то в такій сім’ї весь рік будуть водитися гроші, а бізнес обов’язково принесе гарний прибуток.

11) Коли годинник почне бити 24:00 в кишені необхідно задзвеніти дрібними монетами. Тоді рік буде багатим.

12) Розбита ялинкова іграшка – це до грошей і збільшення доходів.

13) Якщо 1 січня вам доведеться щось купувати, то варто просити у продавця невелику знижку, хоча б в одну копійку. Тоді весь майбутній рік пройде без потреб.

14) Зустрічати Новий рік з порожніми кишенями – це дуже погана прикмета, тоді на весь рік бідність і нужда оселиться у вашому домі. Тому туди потрібно покласти хоча б копійку або гривню.

15) Якщо новорічна ялина в будинку опустила свої гілки, то готуйтеся до того, що в найближчому майбутньому у вас можуть виникнути серйозні проблеми. А якщо навпаки, то чекайте хороших новин.

16) Дуже погана прикмета – викинути ялинку з вікна, адже саме вона вбирає в себе позитивну енергетику, яка таким чином випромінюється в домі.

17) Перед Новим роком вся сім’я повинна зробити генеральне прибирання, тому що чим більше залучено членів сім’ї, тим більше позитивної енергетики ви залучите в свій будинок. А ось в самі свята нічого робити не можна, особливо затівати прання, інакше хтось може захворіти.

18) Потрібно викинути з дому весь битий посуд і ні в якому разі не ставити такий на стіл, так як він притягує негативну енергетику в будинок

19) Щоб не зазнавати бідності весь рік, напередодні свята купіть віник і перев’яжіть його червоною ниткою або стрічкою, після чого поставте на своє місце ручкою вниз.

20) Уважно подивіться навпроти кого ви сіли за стіл, якщо це представник протилежної статі, то в прийдешньому році у вас з цією людиною буде спільний інтерес або справа.

21) Якщо свято закінчилося десертом – рік буде вдалим і щасливим.

facebook