fbpx

Астpoлоги розповіли, коли очікувати найвдаліший період у цьому році

Про успіхи в другій половині вересня розповіла вeдичний астpолог Таніта Талі. Після 21 вересня, за словами астpолога, у світі настане найвдаліший період у цьому році, пишуть “Факти.Ictv” з посилання на KP.UA.

“З 27 вересня по 13 жовтня – Меркурій в екзальтації у Діві, в найкращому знаку для себе, – розповідає Таніта Талі. – Це сприятливий період для відкриття бізнесу, старту IT проектів, великих покупок, укладання договорів, покупок будь-яких гаджетів, нових знайомств, подорожей, фінансових операцій, початку навчання, зміни роботи.

Оскільки Меркурій відповідає за бізнес і торгівлю, укладення великих торгових угод пройдуть більш ніж успішно. Правда, тут потрібно враховувати день, оскільки не всі дні в цей період будуть сприятливі. Є дні – “порожні руки”, коли будь-які починання не приносять результату. До таких, наприклад, відносяться 18-20 вересня, 9, 14, 24 і 29.

Читайте також: Понад півмільйона гривень, щоб привезти з Нігерії 27-річного коханого витратила 72-річна жінка(фото)

А ось тим, хто хоче восени робити серйозні косметологічні процедури і купувати автомобіль, астpoлоги взагалі радять почекати до листопада.

You cannot copy content of this page