fbpx

Антитренди: які речі вийшли з моди та які не варто купувати восени 2018-го

Існують речі, які можуть зіпсувати ваш осінній образ. Модниці часто не встигають слідкувати за модними новинками та змінами тенденцій, через що помиляються під час створення луків. Аби не допустити цього, пропонуємо до вашої уваги список речей, які вийшли з моди, та які не варто купувати восени 2018-го, пише 1+1.

ОБ’ЄМНИЙ ШАРФ. Об’ємні в’язані шарфи більше не будуть актуальними восени 2018-го. Такий аксесуар був популярним 6-7 років тому, і варто про нього забути. На додаток, така форма шарфу повністю закриває ваш образ згори і робить верхню частину тiла візуально об’ємнішою.

Альтернатива – атласна або шовкова хустка малого або середнього розміру. Вона допоможе правильно розставити акцент в образі і зробити його по-осінньому яскравим та оригінальним.

ПРИТАЛЕНЕ ПАЛЬТО. Коли у моді oversize та асиметрія, варто відкласти приталені речі на інші часи. При створенні осінніх луків пам’ятайте, що у тренді багатошарові складні образи, що дихають легкістю та невимушеністю.

Читайте також: Модна алкалінова дієта, яка складається лише з 1 правила

Альтернатива – пальто, светр, кардиган або жакет oversize яскравих або глибоких відтінків. Зауважте також, що улюблені весняно-літні пастельні відтінки не будуть такими ж актуальними цієї осені.

ХУТРО ЛАМИ. Еко-шуби, що стали популярними ще у минулому холодному сезоні, будуть актуальними й цьогоріч, однак від штучного хутра лами доведеться відмовитись. Такого хутра стало настільки багато, що модні експерти вирішили визнати його одним із антитрендів осінньо-зимого періоду.

Альтернатива – стильна еко-шуба з будь-якої іншої імітації хутра з коротким ворсом.

ОКСАМИТ. Оксамитове взуття та аксесуари були популярними навесні 2018-го, проте втрачають своє модне визнання у новому холодному сезоні. Особливо це стосується високих чобітків та ботфортів.

Альтернатива – шкіряне осіннє взуття, а також взуття неординарних форм.Такий варіант взуття розповість усе про вашу індивідуальність, і ви неодмінно будете у центрі уваги. А хіба не цього прагне кожна жінка нового модного сезону?

ПАНЧОХИ У СІТКУ. Минулого року панчохи у велику чи дрібну сітку було модно носити як під сукні та спідниці, так і під порвані джинси. Однак цьогоріч такі панчохи вважаються ознакою поганого смаку.

Альтернатива – матові панчохи яскравого кольору або з оригінальним декором.

You cannot copy content of this page