fbpx
Дозвілля
Анна Седокова впала і отримала кілька травм в дитячому садку (фото)

Співачка зізналася, що з нею стався неприємний випадок.

Співачка Анни Седокова на сторінці в Instagram розповіла про неприємний інцидент. Провівши молодшу дочку – Моніку в дитячий сад, співачка повернулася додому покаліченою.

Анна впала і отримала кілька травм.

“Я примудрилася впасти (увага де) в дитячому садку! Розсікла лікоть, щось потягнула, добре, що у мене попа велика, вона мене врятувала. Але біль пекельний, напилася знеболюючих, машина і куртка в крові, а я, натомість зфоткалася після падіння. Дівчата такі дівчатка.І як можна впасти на порожньому і мокрому місці. Як каже мій друг, що я НПшниця. Постійно вплутуватися в пригоди. Це так. Це про мене. Поки супержінка тимчасово пішла, залишилася інша: в ранах з синцями, розтягуванням і з частиною тіла, яка болить. Так хочеться ніжності зараз. Посплю трошки. Відновлюсь і буду знову #superwoman. Гарного дня. Нехай він буде прекрасним”, – розповіла Седокова.

Читайте також:У СІМ’Ї РІВНЕНСЬКОЇ ВОЛОНТЕРКИ ЯНИ ЗІНКЕВИЧ «ПОПОВНЕННЯ» (ФОТО)

А ещё я умудрилась упасть ( внимание где ) в детском саду! Рассекала локоть, чего то потянула, хорошо , что у меня попа большая , она меня спасла ))) Но боль адская, напилась обезболивающих , машина и куртка в кровище , а я зато сфоткалась после падения 😎 Девочки такие девочки ))) И как можно упасть на пустом и мокром месте .. Как говорит мой друг,что я ЧПшница. Постоянно вляпываюсь в приключения . Это да . Это про меня . Все. Пока суперженщина временно удалилась , осталась другая : в ранах с синяками , растяжениям и с частью тела , которая болит ))) Так хочется нежности сейчас … Все. Опять говорю все 😏 Посплю немножко . Восстановлюсь и буду опять #superwoman 💜 Хорошего дня. Пусть он будет прекрасным .

Світлину опубліковано користувачем ANNA SEDOKOVA (@annasedokova)

Джерело.

facebook