fbpx
Події
Ангел-охоронець: У Чернігові військовий врятував 5-місячного малюка від задухи (відео)

Чоловік врятував дитину, яка після прийому їжі раптово почала задихатися. У Чернігові молодший лейтенант Збройних сил України Володимир Чоботок допоміг матері врятувати життя 5-місячній дитині. Про це повідомляє прес-служба Міноборони, пише РБК України

По дорозі додому чоловік почув шум з сусідської квартири, в якій проживав його давній друг. Він почав дзвонити і стукати в двері. Увійшовши всередину, він побачив, як задихається маленька дитина.

“Чоловік, не гаючи часу, почав перевіряти дихальні шляхи дитини. З’ясувалося, що запав язик. З допомогою Володимира мати поправила язичок дитині, а військовослужбовець тим часом перевернув дитину на бік і натиснув на грудну клітку, щоб дитина відригнула. До приїзду “швидкої” чоловік не випускав з рук немовляти”, – сказано в повідомленні.

Читайте також: Хвороба розвивалася блискавично: на Прикарпатті від вірусу помер школяр (відео)

За словами матері, вона погодувала хлопчика, і він продовжив гратися. Потім дитина раптово затихла і почала задихатися. Налякана жінка почала робити штучне дихання, однак вона не перевірила дихальні шляхи, через що ще більше нашкодила малюкові. Дитину та його матір доставили в дитячу обласну лікарню ім. Пирогова.

Відео ТСН