fbpx
Події
Хвороба розвивалася блискавично: на Прикарпатті від вірусу помер школяр (відео)

Хвороба розвивалася блискавично, тож лікарі виявилися безсилі. Пацієнта госпіталізували вже непритомного з високою температурою та численними крововиливами по всьому тілу. Реаніматологи інфекційної лікарні три години боролися за життя 15-річного хлопця, але від найгіршого не врятували, пишуть Незалежні медіа Прикарпаття

Розтин підтвердив діагноз – блискавична форма менінгококової інфекції. Лікарі застерігають, що вона передається повітряно-крапельним шляхом і попервах дуже схожий на звичайну застуду. Тож Арсен не поставився до хвороби серйозно і продовжував ходити до школи і навіть займався спортом.

Тепер у спортклубі, де Арсен займався боксом та кікбоксингом, кілька днів не проводять занять і про всяк випадок запросили епідеміологів провести дезінфекцію приміщення. Тренування відбуваються на вулиці, бо на свіжому повітрі в дітей немає шансів заразитися. Натомість школу на карантин не закривали і журналістам там не раді.

Читайте також: Дитина “згоріла” за ніч: В Україні активізувалася інфекція, що особливо небезпечна для немовлят

“Є вказівка по лінії лікарів, що школа повинна працювати в штатному режимі. У вихідні дні проведена дезактивація школи, повністю вологе прибирання”, – пояснив директор Микола Білоокий.

Педагоги запевняють, що батьків попередили, що школою може гуляти небезпечна інфекція. Вже другий день епідеміологи перевіряють учнів на менінгокок. Результати обіцяють оприлюднити до наступного понеділка.