fbpx
Дозвілля
Анетті: Для мене проект – стан свободи (фото)

Найбільш неоднозначна, яскрава і щира учасниця Анетті розповіла, які зміни відбулися в ній під час проекту, і які висновки вона для себе зробила після його завершення.

аня

Дівчина вважала за потрібне пояснити глядачам, що не варто засуджувати Іраклі за його вибір.

«Він – велика частина моєї історії на проекті. Він стільки всього зробив для мене, стільки приємних моментів у мене було завдяки йому, що я не знаю, як можна після цього ображатися на нього», – пояснила Анетті.

Дівчина також сказала, що не тримає на Іраклі ніяких образ. «Він не образив мене, він мені жодного разу не збрехав», – додала фіналістка проекту.

Анетті розповіла про свої відчуття під час вирішального вибору Холостяка: «Коли я стояла на фіналі, я знала про те, що я поїду додому. Я знала, що він зі мною попрощається, але я хотіла побачити як».

Читайте також: ХОЛОСТЯК 6: ІРАКЛІ ПОВЕРНУВСЯ В ГРУЗІЮ ЗА ВИНОМ, ЯКЕ РОБИВ РАЗОМ З ОЛЕНОЮ І АНЕТТІ

2

«Я до нього буду завжди дуже тепло ставитися, тому що я розуміла, чому він так зробив, бо на проекті він був для мене другом, особливо в кінці», – додала дівчина.

Після проекту учасниця зробила для себе один висновок: завжди потрібно все промовляти. «Не важливо: слабким ти виглядаєш у цей момент або злим, чи вульгарним. Все промовляти потрібно для себе, заради себе, тому що потім попускає. І плакати потрібно, як можна більше. Потім стає вільніше», – пояснила Анетті.

«Для мене проект у цілому – стан свободи. Я в житті себе не відчувала настільки вільною, як на проекті», – описала відчуття дівчина.

Джерело.