fbpx
Дозвілля
Анджеліна Джолі не на жарт розлютила Пенелопу Крус

У 2019 на екрани має вийти ремейк культового фільму 1935 року “Наречена Франкенштейна”. На головну жіночу роль творці стрічки розглядали двох абсолютно різних за типажем актрис – Анджеліну Джолі і Шарліз Терон, повідомляє “Сегодня”.

Продюсери вислали сценарій картини відразу обом голлівудським дівам, однак не приховували, що у пріоритеті у них Джолі. За словами інсайдерів, екс-дружина Бреда Пітта навмисно тягнула час з відповіддю, щоб позлити Терон, яка в очікуванні рішення конкурентки відмовлялася від усіх інших паралельно запропонованих їй проектів, що стало причиною конфлікту актрис.

Читайте також: Перші леді України та Франції похизувалися нарядами в ООН(фото)

Зараз, за ​​даними Rаdаr Оnlаne, Джолі все ж погодилася на роль, чим викликала невдоволення ще однієї актриси – Пенелопи Крус. Як повідомляє видання, Крус зовсім не рада майбутній співпраці Анджеліни Джолі з її чоловіком Хав’єром Бардемом.

“Пенелопа ніколи не була прихильницею Анджеліни, в основному через її репутацію. Вона вважає її надто самовпевненою і боїться, що на майданчику вона буде ставити себе вище Бардема”, – розповіло близьке до Крус джерело.

Офіційно участь Анджеліни Джолі в рімейку ще не підтверджували. Режисером стрічки виступить Білл Кондон, що працював над фільмами “Красуня і Чудовисько” і двома останніми частинами саги “Сутінки”.

Related Post

facebook