fbpx
Події
Аналітик розповів, які сценарії Кремль підготував для України

Росія ще не досягнула мети у гібридній війні на Донбасі, тож Кремль може застосувати до України три сценарії.

Про це розповів директор Національного інституту стратегічних досліджень Володимир Горбулін під час прес-конференції, пише “Ліга.net”.

За його словами, Росія може застосувати військовий наступ, перетворення окупованих бойовиками територій на Донбасі на сіру зону замороженого конфлікту, або поставити ультиматум з вимогою федералізації держави.

“Можна не сумніватися: Кремль готовий і сподівається, що зможе нас штовхнути в спину, якщо ми раптом опинимося біля умовної прірви. Які сценарії може застосувати до нас Кремль найближчим часом? Сценарій битви: це буде наступ збройних формувань з Донбасу, підтримуваних російськими військами з усіх можливих напрямків”, – вважає Горбулін.

Радник Президента України додав, що також можливий сценарій ультиматуму щодо федералізації і фактичної десуверенізації України.

Сценарій деградація: це варіант перетворення України на сіру зону, нічийну територію нестабільності і замороженого конфлікту, приречену на поступову деградацію,
– пояснив аналітик.

На його думку, мета гібридної війни, яку розробили у Кремлі, поки не досягнута, тому на Донбасі продовжується ескалація конфлікту.

Читайте також:У КИЄВІ “СНАЙПЕР” ОБСТРІЛЯВ КАБІНЕТ СУДДІ НА 10 ПОВЕРСІ (ФОТО)

Джерело.