fbpx
Дозвілля
Але свекруха все побачила. Вірніше побачила те, що хотіла. Поки я підійнялась на поверх мої речі вже стояли на сходовому майданчику. Чоловік удома теж був і ніяк не відреагував на подібні дії. Він навіть не вийшов, аби щось пояснити

Моя колишня свекруха просто неймовірна жінка, яка здатна гори перемістити, аби лиш було так, як їй того хочеться. Відносини між нами не склалися з найпершої хвилини нашого спілкування. Вона взагалі інакше планувала життя сина і мене, як можна здогадатися, там не повинно було бути.

Він прийшов до нас в офіс на роботу, коли я там вже пропрацювала кілька років. Ми відразу якось порозумілися. Я підказувала, що і як краще зробити, поки він набирався досвіду і звикав до роботи. І зовсім непомітно для мене, наша дружба переросла в щось більше. А потім вилилася в весілля. І почалися, як я думала, мої найщасливіші дні. Але дехто думав по-іншому.

Мені відразу не сподобалася погляди і дії свекрухи. Але я не маленька дівчинка, яка буде на все це реагувати, тому результат маму мого чоловіка не порадував. Я вважаю, що найкраща реакція на таких людей, це її повна відсутність. Зрозумівши мою тактику, свекруха переключилася на промивання сірої речовини синові.

Після підвищення на посаді – роботи додалося. Тому доводилося частенько затримуватися. Але так як це винагороджувалося в кінці місяця, то нічого поганого я в цьому не бачила. Спочатку чоловік просто висловлював своє невдоволення. На мою пропозицію затримуватися разом – він заперечив, мовляв, йому цей час не буде зараховано до зарплатні.

На деякий час заспокоївся. Але пізніше знову почалося. Кожні такі з’ясовування стосунків закінчувалися словами:

— Моя мама була права, попереджаючи мене до весілля. Казала, що я ще відчую, наскільки ми з тобою не пара!

Тобто я на роботі по десять – дванадцять годин шість днів на тиждень! Мені видихнути ніколи, не те щоб ще встигати реагувати на подібне.

Розуміючи, що це слова свекрухи, я намагалася не звертати уваги. Через кілька днів я починала вже розмовляти з чоловіком, вдаючи, що нічого не сталося. Знову допомогло на деякий час.

А одного дня мене після ділової зустрічі підвозив чоловік подруги. Оскільки я зламала каблук і у мене трохи підкошувалась ного, він відчинивши двері авто допоміг вийти. Зауважте, подруга теж там була сиділа в машині. Але свекруха все побачила. Вірніше побачила те, що хотіла. Поки я підійнялась на поверх мої речі вже стояли на сходовому майданчику. Чоловік удома теж був і ніяк не відреагував на подібні дії.

Через кілька місяців після розлучення, свекруха мені зателефонувала з проханням терміново зустрітися. Я погодилася, а що втрачати, може речі які ще знайшлись. Я була здивована її поведінкою. Її було не впізнати. Нещодавно квітуча вона перетворилася в обтяжену негараздами літню жінку.

Розповіла, що її син звільнився, але роботу не шукає. Почав гарненько закладати за комір. уже й речі з дому виносить по-тихеньку. Каже, що це через неї усе, що вона виставила мене і він тепер не бачить сенсу життя.

Ніна Петрівна вибачалася за свою поведінку. Просила мене повернутися до нього зі сльозами на очах, казала, що поїде десь в село до сестри, аби своїм характером знову не наробити халепи нам.

Чесно кажучи, я й досі плачу ночами не розуміючи, чому зі мною так вчинили. Але я люблю його. А тепер переді мною стоїть вибір: повернутися до не надто хорошого, але коханому чоловіка, або йти далі по життю і кар’єрних сходинках, але уже без нього?

Передрук без гіперпосилання на intermarium.com.ua – заборонено.

Головна картинка – pexels.