fbpx

Акумулятор, який дозволить працювати смартфону до тижня без підзарядки

Нова технологія паливного елемента, розроблена південнокорейськими вченими, може привести до створення працюючої тижневої батареї для смартфонів.

Дослідники в Південній Кореї розробили те, що вони називають «мініатюрним твердотілим окісним паливним елементом», який міг би замінити діючу технологію батареї в усьому світі в різних пристроях, від мобільних апаратів до безпілотних літальних апаратів.

Більш того, технологія навіть дозволяє розширити акумулятори для більших апаратів, включаючи електричні транспортні засоби.

Південнокорейські вчені повідомляють, що цей новий паливний елемент є першим в світі, здатним об’єднати пористий тонкоплівковий електроліт з нержавіючої сталі з електродами, які є накопичувачами з «мінімальної тепловою потужністю».

Як відомо, основна проблема літій-іонних акумуляторів полягає в тому, що вони виснажуються згодом, втрачаючи продуктивність. А у нових батарей такої проблеми немає. Вони довговічні і в плані продуктивності дозволяють, наприклад, працювати середньому смартфону не менше тижня без підзарядки, а дрону літати не менше години, що дуже актуально для безпілотників, так як деякі екземпляри не дотягують і до 7 хвилин польотного часу.

Читайте також: ЧОМУ БІЗНЕСМЕНИ ТА ЗІРКИ ВІДМОВЛЯЮТЬСЯ ВІД СМАРТФОНІВ?

Джерело.

You cannot copy content of this page