fbpx
Авто
Aктивісти Greenpeace блокують корабель з автомобілями Volkswagen біля берегів Великобританії

Незважаючи на гучний «дизельний скандал», довгий час активісти Greenpeace не сильно включалися в боротьбу проти машин на «важкому паливі». До недавнього моменту. Вчора вдень видання Automotive News Europe повідомило про блокування Грінпісом судна, що перевозить до Великобританії нові машини Volkswagen Group. Активісти не дозволяють капітанові судна Elbe Highway увійти в порт графства Кент і розвантажитися там.

У самому порту кілька учасників акції розтягнули банер з написом «Ditch Diesel» і намальованим дитиною в масці. В цей же час група людей на човнах змогла підпливти до судна і пробратися на його борт. Після цього учасники акції дістали з усіх автомобілів ключі і заявили, що не віддадуть їх поки судно не повернеться назад в Німеччину.

Читайте також:   У Німеччині продовжує розпалюватися скандал навколо дизельних авто

Після інциденту, судно відійшло від порту графства Кент і встало на якір біля Маргейт. На що, як всі розуміють, пішло досить велика кількість палива. Крім того, в компанії концерні Volkswagen AG вже виступили із заявою, що більшість з перевезених автомобілів було бензиновими, а всі дизельні машини на борту корабля відповідають строгим нормам Євро-6. Але учасники акції так і не захотіли піти на поступки, і вимагають від уряду Великобританії повної заборони на продаж дизельних машин вже зараз, а не в 2040 році.

Джерело.