fbpx
Дозвілля
Актор Студії “Квартал 95” Олександр Пікалов склав присягу і захищає країну в лавах Нацгвардії України

Нещодавно актор Студії “Квартал 95” розповів, що склав присягу і тепер захищає країну в лавах Нацгвардії України.

Олександр Пікалов розповів, як виглядає тепер його день:

Мій день неймовірний. Рано-вранці я просинаюся, чекаю команду, сідаю у волонтерський бус і їду туди, де на мене чекають: з ліками, їжею, бензином. Як звичайні люди, так і військові. Зараз я вже склав присягу і вступив до Національної гвардії України.

Як говорить актор, поки йому не доводилося боятися за своє життя, але в нього, як і в мільйонів інших українців, серце болить через те, що зараз переживають наші співвітчизники по всій країні та у місцях найбільшого скупчення військ рф.

За словами актора з початком війни дуже сильно змінилися цінності та пріоритети.

Дуже велике переосмислення багатьох цінностей. Фінанси – це сміття, але без них нікуди. Сьогодні вони дуже допомагають. Навіть не просто жити, а перемагати. Ми бачимо, скільки ми можемо разом. Дуже сильна матеріальна переоцінка. А ще злість на те, що здав свій “пікап” на ремонт. Треба було на ЗСУ здавати, а не на ремонт. Коли бачиш міста на сході України, де ще влітку ти був із концертами “Жіночого Кварталу”, а сьогодні їх знищують, відчуваєш нескінченну злість.

Артист також дав пораду всім, як не втрачати віри в краще і бойовий настрій.

Головне – не закриватися, не замикатися у собі. Намагатися бути корисним. Сховавшись десь равликом, ти не перечекаєш. Потрібно діяти, як мурахи – кожен поступово вносить свою частину в спільну перемогу. Займіться добрими справами. Будь-якими.

Миру нам усім!