fbpx

“А чому в баті нема нагород?” Вдова бійця АТО розчулила розповіддю про свого сина (фото)

Військовослужбовець Збройних сил України, дружина загиблого бійця АТО Олена Кукла написала сумну історію про чоловіка та сина.

Нею вона поділилася на своїй сторінці в соціальній мережі Facebook.

За словами Кукли, сімнадцятирічний син дуже сумує за татом, часто ходить на цвинтар до його могили та активно слідкує за інформацією в інтернеті.

“За що ці випробування моїм дітям? Син… Він так сумує за батьою… Він по крупиночці щодня вишукує й збирає інформацію про нього.. Будь-які згадки про нашого героя збирає докупки. На кладовище постійно їздить. Сидить там годинами. Сумує. Він дуже хоче бути схожим на батю. Йому 17 років, а він мені сказав: “Мамо, як мені буде 18 років, я піду на службу. У мене серце розривається від страху за нього, та я не маю, як його відмовити. Я ж сама військовослужбовець. А батя…То його ідеал, яким він пишається понад усе!!!” – написала Кукла.

Жінка зазначила, що її чоловіку досі не дали звання героя, хоч він пройшов бої за ДАП, відзначився під час нападів на авдіївській промці.

“Син: “Мамо, я подивився там, у “Вікіпедії”, всі загиблі з 81-ї або з орденом за мужність, або Богдана Хмельницього, або герой. Чому в баті нема тих нагород? Його ж побратими мені казали, що він справжнім героєм був, що багатьом життя рятував, що не мав жодної проваленої операції. ДАП, авдіївська промка. Він же все пройшов. Я: “Не знаю, синку, то ж, мабуть, командири мають ті подання подавати. Син: “Мамо, то ти дізнайся! Я знаю, він казав, що йому ті нагороди не треба, та в душі він хотів. Коли дяді Сірьожі нашому давали, йому образливо було, я впевнений!!! Треба, щоб хоч після смерті все було по-честному і справедливо, мамо!!! Сиджу плачу”, – розповіла Кукла про розмову із сином.

Ця історія розчулила користувачів соціальної мережі Facebook. Деякі користувачі у своїх коментарях пообіцяли допомогти жінці й посприяти тому, щоб чоловік все ж отримав звання посмертно.

Читайте також:ЛИШЕ УКРАЇНСЬКА МОВА. ДЛЯ ДОНЕЦЬКИХ ЧИНОВНИКІВ ПІДГОТУВАЛИ НЕЗВИЧНИЙ УКАЗ

Джерело.

You cannot copy content of this page