fbpx

Потап порадував Вайкуле піснею про лайми (відео)

Співачка Лайма Вайкуле провела другий фестиваль “Рандеву ” у Юрмалі, на який зібрала чимало українських зірок. Особливий сюрприз Вайкуле підготував репер Потап, про це розповіла у передачі “Світське життя” на телеканалі 1+1.

Читайте також:Потап став амбасадором української Прем’єр-ліги

“Яке велике було задоволення! Потап написав спеціально для фестивалю про лайми, це не я, а про лимон, це подарунки, коли з’являються такі пісні”, – говорить Лайма Вайкуле.

Нагадаємо, Лайма Вайкуле нещодавно вирушила у тур Україною, розповіла про те, що не змінює своє ставлення до інших через політику.

“Я не буду ні в якому варіанті змінювати своє кохання до когось чи чогось через політику, я це не можу робити, я така, любіть мене такою яка я є, я нічого поганого нікому у житті не робила, я за кохання та мир і страждання кожної людини для мене це біль. Неважливо хто він: росіянин, китаєць, коли був землетрус у Японії я пропонувала у посольстві проживання у мене, я не знаю нікого, але страждання людей – це страшно. У нас життя одне і я до цього ставлюсь відповідально”, – говорить співачка.

Джерело.

You cannot copy content of this page