fbpx

85-річний пенсіонер з Лиману подарував квартиру сироті, яка виховує дитину(фото)

В Лимані 85-річний Аркадій Бояров подарував свою двокімнатну квартиру сироті. Про це повідомляє виконком міста, передає “Сегодня”.

Як розповіли місцеві чиновники, сам чоловік вирішив жити у родичів.

“Я хочу подарувати цю квартиру дитині-сироті, щоб вона впевнено зростала, йдучи до своєї мети, знаючи, що є людяність і доброта. Я впевнений, мої побажання знайдуть відлуння в дитячій душі. Бажаю майбутньому власнику міцного здоров’я, життєвої мудрості і щодня виховувати в собі доброту, чуйність по відношенню до себе і оточуючих друзів. Робіть добро людям, і воно повернеться до вас в подвійному розмірі, сторицею”, – пояснив Аркадій Бояров мотиви свого вчинку.

Чоловік написав заяву з проханням прийняти його житло в комунальну власність. В результаті загальна житлова комісія провела роботу і визначила наступним мешканцем квартири Альбіну Іванюк. 23-річна дівчина досі не може повірити своєму щастю.

Читайте також: Дівчинка-сирота дізнається, що її удочерили: реакція до сліз розчулила мережу(відео)

“З 6-річного віку я сама, моя мати помepла і я опинилася в притулку. Зараз я вчуся в Бахмуті і виховую сина Матвія, йому 2,5 рочки. Я дуже вдячна Аркадію Анатолійовичу за такий подарунок, дійсно. Для мене ця людина і його рішення стали підтвердженням, що дива трапляються, а мрії збуваються”, – говорить Альбіна.

You cannot copy content of this page