fbpx
Дозвілля
777 в даті: астролог закликав скасувати усі весілля

Три “сімки” у даті 07.07.2017 не віщують нічого хорошого – ані в плані шлюбів, укладених в цей день, ані в плані інших важливих рішень.

“Можу всіх розчарувати: з точки зору астрології “сімкою” управляє найскладніша, найстрашніша планета, планета складнощів і перешкод – Сатурн. У стародавній астрології він вважався планетою найбільшого нещастя”, – повідомив він.

“Сьогодні – найгірший день, який тільки можна придумати, навіть з точки зору астрології. Тому що сьогодні Сонце з’єднується з Марсом – планетою малого нещастя, в опозиції до Місяця в з’єднанні з Сатурном. Місяць символізує сімейне щастя, Сатурн – планета великого нещастя” , – попередив астролог. “Мало того – сьогодні з другої половини дня почнеться “сатанинський” 15-й місячний день. Знову повторюється повний місяць на Чорному Місяці”, – додав він.

Говорячи про величезні черги до РАГСів в цей день, астролог попередив: “Шлюби, які укладають в цей день – кармічні, дуже складні. Люди можуть довго жити разом, але їм постійно доводиться проходити через якісь випробування. Доля передбачає якісь складнощі. У таких шлюбах часто буває вдівство або бідування”.

Таким чином, він переконливо рекомендував усім парам скасувати сьогоднішню реєстрацію шлюбу. “Я розумію, що все вже замовлено, але у кого є сили – відмініть все на цей день. Це як раз той випадок, коли нареченій слід прислухатися до свого “мандражу” перед весіллям. В крайньому випадку, організуйте духовний шлюб – вінчання – в більш сприятливий день”, – сказав Росс.

Астролог підкреслив: сьогодні не тільки не рекомендується укладати шлюби, але також приймати будь-які інші серйозні рішення, в тому числі підписувати контракти.

Росс також зауважив: “сімки”, якими люблять прикрашати зали в казино та ігрових залах, насправді ведуть не до виграшу гравців, а до програшу. За його словами, власники подібних закладів знають про цю магії цифр і таким чином прагнуть забезпечити собі “повний виграш”.

У той же час Росс назвав “щасливі” цифри: це “вісімка” і “п’ятірка”. Цифра 8 символізує планету Уран, яка “дає щасливі випадковості, несподіванки, виграші”. Цифра 5 символізує “планету великого щастя” – Юпітер.

Читайте також: Івана Купала: обряди з травами за знаками зодіаку

Джерело.

facebook