fbpx
Дозвілля
Івана Купала: обряди з травами за знаками зодіаку

Народні вірування запевняють, на свято Івана Купала для ваших бажань відкриваються і земля, і небо. Тому, це свято варто присвятити пошуку власної дикої рослини, яка в даний момент найбільше заряджена магiчною енергією та стане для вас справжнім талісманом кохання.

ЛЕВ

Конюшина – хороша рослина для Левів. В народі кажуть, щоб викликати взаємне кохання, необхідно парубку та дівчині з’їсти по половинці чотирьохлистої конюшини. Але для Левів це особлива рослина, вона допомагає їм стати не такими самозакоханими та гордовитими, і тому звертати більше уваги на тих, хто поряд з вами.

СТРІЛЕЦЬ

Нагідки – це рослина Стрільців. Саме їм для пошуку кохання найкраще покласти до мішечка календулу! Бо почуття Стрільців спалахують швидко, але гаснуть ще швидше. Енергетика цієї вогняної квітки допоможе вам зберегти почуття кохання.

ОВЕН

Як би дивно не було, але Овнам, щоб прикликати в життя кохання, до мішечка треба покласти Полин. Бо Овни дуже емоційні люди, іноді аж занадто. А полин допоможе Овнам приборкати гарячий норов, та впустити в своє життя таке бажане ніжне кохання.

КОЗЕРІГ

Звіробій корисна рослина для Козерогів. Вона має дуже сильну енергію в ніч на Івана Купала. Представники знаку Козерога іноді дуже довго вагаються з рішенням розповісти про свої почуття. Зібрані в ніч на Івана Купала трави звіробою додадуть впевненості цьому знаку, і він вже не втратить свого кохання!

ТІЛЕЦЬ

Тільцям треба висушити та покласти до свого мішечка М’яту. Ця рослина пробудить ніжність та чуйність у цих сильних та впертих представників, роблячи їх лагідними та чарівними.

ДІВА

Лілія – це квітка Дів. Знак Діви дуже раціональний, в ньому багато чоловічих якостей. А ніжна лілія додасть цьому знаку жіночності. Тож Дівам варто зібрати лілію, саме вона в вашому мішечку прикличе бажане кохання. А якщо знайдете лілію степову, то отримаєте вдвічі більше сили.

ТЕРЕЗИ

Терезам треба зібрати всім нам відому з дитинства Кропиву. Ця рослина завжди зростає великою родиною, тому їй дуже властива енергетика партнерства. Таким чином кропива допоможе зберегти Терезам рівновагу та налагодити родинні стосунки, або знайти надійного партнера.

ВОДОЛІЙ

Водоліям дісталась гарна квітка – Волошка, така ж легка й блакитна, як чисте повітря. Цьому знаку заважає страх втратити власну свободу, він звик мислити логічно, закриваючи шлях почуттям. Енергетика Волошки допоможе Водолію прислухатись до свого серця, та відкрити себе для кохання.

БЛИЗНЮКИ

Близнюкам для кохання потрібна чудова квітка – Лаванда. Енергетика цієї рослини полегшує зв’язок із людьми, вона заспокійливо впливає на Близнюків. Зробивши талісман із Лавандою, Близнюки можуть впевнено розраховувати на взаєморозуміння у стосунках.

РАК

Чистотіл є підходящою рослиною для Раків. Представники Раків дуже сімейні люди, домашні. Енергія цих квітів сприятиме гармонії в існуючих стосунках, а самотніх Раків чистотіл надихатиме на пошук свого кохання.

СКОРПІОН

Знак Подорожника – Скорпіон. Він, попри силу характеру, в коханні може бути дуже вразливим. Кохана людина може легко образити його, тож подорожник загоїть цю вразливість, надасть Скорпіонам впевненості та допоможе зберігати родинну злагоду.

РИБИ

Колосок якнайкраще підходить Рибам. Це родинний знак Зодіаку. За своєю природою люди під знаком Риби – спокійні, врівноважені. Але їхня вдача напряму залежить від життєвих сил. Знайдіть колосок, засушіть його та зробіть своїм талісманом. Ця рослина має таку ж енергію як і сама людина, тому вона надихатиме вас, додаючи сил та відкриваючи ауру для нових стосунків.

Коли ви засушите потрібну вам рослину, та будете складати її до мішечка, необхідно промовити такі слова: Зілля купальське, зілля чарівне з ранку зібране, росою полите, сонцем ранішнім, як серце, зігріте. Я тебе зірвала, на любов і вдачу в цей оберіг поклала. Зашиваю, закриваю, від людських очей ховаю!

Читайте також: На Україну насувається штoрм: карта областей де оголошено попередження

Джерело.

facebook