fbpx
Дозвілля
7 українців, які підкорили світові талант-шоу

Талант українців визнають в усьому світі. Наші співвітчизники демонструють, що можуть підкорити серця суддів та глядачів у будь-якій країні.

7 талановитих українців, які своїми виступами зірвали овації на конкурсах талантів в інших країнах, пишуть Факти ICTV.

Freckled Sky – America’s Got Talent. Постановка, підготовлена українською командою Freckled Sky, не залишила байдужими глядачів популярного шоу талантів. На сцені її виконали Ольга Соколова та Джейлен Престон. Вони пройшли до прямих трансляцій.

Читайте також: Ось він-головний талант сезону. Вероніка Морська “Квітка душа” (відео)

Два Володимири – America’s Got Talent. Українські акробати підкорили американське шоу талантів своїм акробатичним номером з ножами. Судді аплодували стоячи. На жаль, вони не пройшли далі.

Український богатир Денис – Britain’s Got Talent. Справжній український богатир Денис продемонстрував свою неймовірну силу. Судді та глядачі були приголомшені тим, як він зубами протягнув по сцені позашляховик.

Колектив LeonVoci – Mam Talent. У перекладі з італійської LeonVoci – Голоси левів. Гурт намагався популяризувати оперний спів. Це їм вдалося на польському шоу талантів Mam Talent. Вони дійшли до півфіналу шоу.

Катя Кузякіна – Golden Dream. 8-річний вундеркінд підкорила міжнародне шоу талантів Golden Dream своє грою на барабанах. І це не дивно. Адже вона вже грала разом з такими відомими українськими гуртами як Mad Heads і Табула Раса.

Олександр Бахарев та Олександр Пономаров – So You Think You Can Dance. Після виступу українців, у члена журі Паноса Метаксопулоса було на вустах тільки одне слово: Неймовірні. Вони продемонстрували латино-американські танці та поппінг.

Light Balance – Britain’s Got Talent. Танцювальний гурт, який підкорив Америку, починав свій шлях у британському шоу талантів. Хоча їм і не вдалося справити таке ж враження, як на America’s Got Talent, і пройти далі, виступ запам’ятався глядачам надовго.