fbpx

7 ознак, що вам потрібно пити більше води

Як зрозуміти, що організму занадто мало рідини, пише “Країна Здоров’я”.

1. Ригідність потиличних м’язів

І взагалі, будь-які проблеми з м’язами, які виникли не через застуду чи фізичні травми, можна вирішити додатковою щоденною склянкою води.

2. Суха шкіра, екзeма

Сухість шкіри є очевидним симптомом зневоднення, адже вода необхідна для здорової, пружної шкіри. Однак суха шкіра теж свідчить про раціон із низьким вмістом незамінних жирних кислот.

3. Передчасні зморшки

Старіння характеризується втратою води в організмі. У міру втрати вологи ваша шкіра схильна до появи зморшок.

4. Темні кола під очима

Темні кола можуть вказувати на зневоднення. Якщо ви п’єте достатньо води, але досі маєте мішки під очима, треба поліпшити роботу пeчінки й ниpок за допомогою певних засобів або очищення.

Читайте також: Дієтолог розповіла про реальну шкоду знежирених продуктів

5. Закреп

Закреп є проблемою зі здоров’ям, яку завжди треба лікувати, адже вона може призвести до серйозніших розладів, які з часом можуть навіть перейти в хронічну форму. Закреп може виникати через поганий раціон, а також через проблеми з питтям води.

6. Біль у спині

Проблема може бути з м’язами, але ниpки також розташовані в цій ділянці й можуть бути причиною болю. Незалежно від причини, вода природно сприятиме покращенню роботі ниpок, зменшить запалення й усуне камені в ниpках.

7. Надмірний голод

Якщо ви намагаєтеся схуднути й насилу можете контролювати свій апетит, вам треба знати, що зневоднення може бути однією з причин, чому ви завжди голодні й хочете перекусити. Один із найкращих способів дізнатися, чи є у вас надлишковий голод через нестачу води, – це випивати склянку води щоразу, коли зголоднієте.

You cannot copy content of this page