fbpx
Події
7 фактів про Katya Chilly, яких ви не знали

Особисте життя, кар’єра та псевдонім легендарної співачки, яка повернулася на велику сцену після 10-річної перерви.

Особисте життя. У Katya Chilly є 3-річний син Святозар. Хлопчик, якого вона просто обожнює, підтримував маму і на кастингу проекту «Голос країни 7».

Кар’єра. Katya Chilly виросла в родині медиків. За словами співачки, те, що вона творить на сцені, частково стосується медицини. Вокалістка захоплюється «віщим словом», що означає поєднання мистецтва співу і виверження звуку. Раніше до «віщого слова» допускалися тільки ті люди, які вміли керувати своєю свідомістю.

Про свою мету. Своє надзавдання Katya Chilly бачить в розкодуванні сучасної людини, яка є гвинтиком техногенної цивілізації. Вона прагне відкрити чакри, які об’єднують людину з нез’ясовним всесвітом природи, щоб людина відчула себе частиною світу і могла жити, а не існувати.

Творчість. У 1998-му Katya Chilly випустила дебютний альбом «Русалки in da House», після чого її спів охрестили «співом прекрасного ельфа», а її почали стали називати русалкою нової української музики.

Про псевдонім. Слово походить від «chill out» – зона відпочинку, прохолода. Виконуючи свої пісні, Katya Chilly ніби запрошує слухачів на відпочинок, а точніше – в затишок дикої природи.

Незвичайні захоплення. Katya Chilly дуже любить гуляти серед заростей і обожнює диких звірів, зокрема ведмедів і тигрів. Вдома співачка тримає кішку «з характером», яку звуть Азіза.

Про хобі. Katya Chilly обожнює пригоди і екстремальні види спорту: йогу та індійські танці. Співачка також любить кататися на роликах і велосипеді.

Читайте також: “Хвилююся, боюся прокинутися знаменитою… знову… не знаю і не знала що з цим робити”,- Катя Chilly

Зауважимо, що співачка вийшла на сцену босоніж, а заспівала, сидячи на підлозі в «позі лотоса». Пісня «Світлиця» у виконанні нової підопічної Тіни Кароль зачарувала всіх зіркових тренерів. Виступ Katya Chilly за лічені години зібрав понад 100 тис. переглядів на YouTube.

Джерело.