fbpx
Дозвілля
6 речей, що роблять вас нещасними

Відчуття щастя залежить не тільки і від фізичного успіху та задоволення, а більшою мірою від нашого психологічного стану. Видання elle.ua назвало кілька психологічних факторів, що заважають нам бути щасливими.

Тривожність. Відчуття стресу та постійної небезпеки знижують позитивне сприйняття себе і навколишнього світу. Такі люди очікують негативний розвиток подій, тож не відчувають щастя.

Негативне узагальнення. Якщо людина одноразову поразку проектує на все своє життя (я в цьому поганий, в мене ніколи нічого не виходить), то це призведе до заниження самооцінки і депресій.

Придушення. Приховування своїх негативних емоцій призводить до внутрішнього невдоволення собою і життям.

Читайте також: “13 правил справжньої леді”: вагітна Ольга Фреймут поділилася порадами

Відповідальність. Є люди, які у всіх бідах і проблемах звинувачують самих себе. Ця відповідальність гнітить і тисне та заважає насолоджуватись життям.

Очікування. Якщо ставити завищенні цілі, де реальність може сильно розчарувати та похитнути віру в себе. Людина буде боятися надалі випробовувати свої можливості.

Відсутність підтримки. Якщо не має підтримки близьких, люди не відчувають опори, тому важче йти до мети, та радіти своїм перемогам.

Джерело.

Related Post

facebook