fbpx

5 фактів нашої поведінки, що прямо характеризують нас

1. Нам властиво критикувати інших, у тому числі й близьких за те, що вони нас не завжди розуміють. Однак той факт, що і ми далеко не завжди прагнемо всіх зрозуміти, мало кого хвилює. Кожна людина унікальна і має своє унікальне бачення. Ніхто не може бачити речі з тієї ж точки зору, що ви.

2. Суспільством часто приймаються ті люди, які навмисне лицемірять бажаючи «вписатися». Ті, хто починає відрізнятися, піддаються критиці. А все через те, що відмінність людська підсвідомість розцінює як можливу загрозу.

3. Людям, які не мають почуття власної гідності, постійно необхідно розповідати іншим про свої досягнення. Це допомагає їм думати, що від цього досягнення стають значнішими. Насправді ж, людина, яка має почуття власної гідності, розповідей про досягнення не потребує.

4. Багато хто помилково вважає, що їх регулярно «використовують» інші. Нібито з ними спілкуються з корисливих спонукань, не поважають, експлуатують або ще щось. Але вся справа в тому, що вони просто дозволили іншим з собою так поводитися. А зараз лише ниють, але не змінюють стан справ.

Якщо ви терпите і впитуєте в себе, коли з вами поводяться неналежним чином, то ви за умовчанням прирікаєте себе на подальші страждання. Інші звикають до того, що спілкування з вами в такій формі є в порядку речей.

5. Люди не залишають роботу, виходячи за територію свого робочого місця. Вони подумки продовжують переживати події, що трапилися протягом дня, а потім несуть їх і додому, і в наступний день. Іноді такі люди вважають себе вільними, але насправді вони не лише фізично перебувають у залежності, а й психічно.

You cannot copy content of this page