fbpx

460 тонн багажу і два ліфти: як подорожує король Саудівської Аравії

У січні 2015 року першою особою Саудівської Аравії став 80-річний Салман ібн Абдул-Азіз Аль Сауд. За минулого півстоліття його попередники не відвідували Індонезію, і новий король взяв на себе цю місію. Офіційний візит триватиме з 1 по 9 березня 2017 роки; спочатку Салман ібн Абдул-Азіз Аль Сауд побуває в Джакарті, а потім на Балі.

Загальна маса багажу короля, за повідомленням оператора, обслуговуючого поїздку, склала 459 тонн. Відомо, що в число речей увійшло два автомобіля Mercedes-Benz S600, а також два електричних ліфта. Ліфти встановлюються в тих місцях, де королю може загрожувати потенційна небезпека. У 2015 році, в рамках свого візиту до Франції, Салман ібн Абдул-Азіз Аль Сауд користувався власним ліфтом на пляжі.

Свита глави Саудівської Аравії налічує 1500 осіб. Серед них – 10 міністрів, 25 принців і 150 кухарів; вони заздалегідь прилетіли до Індонезії на 36 літаках. Король і придворні зайняли чотири розкішні готелі в центрі Джакарти, а місто, в свою чергу, направило на їх охорону 10 000 співробітників служб безпеки.

Глава мусульманської держави в числі інших об’єктів планує відвідати мечеть Істікляль – найбільшу в Південно-Східній Азії. Готуючись до візиту, влада Джакарти встановила на її території новий туалет – спеціально для короля. Індонезія є другою зупинкою в королівській подорожі по країнах Азії.

Першою точкою призначення була Малайзія, де саудівська нафтопереробна компанія уклала контракт на $ 7 млрд. Далі король Салман відвідає Бруней, Японію, Китай і Мальдіви, а Індонезія за підсумками довгоочікуваного візиту розраховує на інвестиції в розмірі близько $ 25 млрд.

Читайте також: Як українок в Італії роблять путанами. Дослідження тернополянки

https://www.youtube.com/watch?v=8tEQXA-cT4c

Джерело.

You cannot copy content of this page