fbpx
Без рубрики
43-річна міністр культури Франції виглядає як супермодель

Високопоставлені чиновники будь-якої країни – не самі модні люди. По-перше, більшість з них чоловіки, а по-друге, служба зобов’язує дотримуватися певного стилю. Втім, це не заважає новому прем’єр-міністру Великобританії носити леопардові балетки і лакові ботфорти. Але сьогодні не про Терезу Мей, а про Одрі Азулай – стильному міністра культури Франції.

92715344

3 жовтня в Парижі, крім показів Alexander McQueen і Sonia Rykiel, відбулося ще одна значуща модна подія – нагородження Альбера Ельбаза орденом почесного легіону Франції. Ми вітаємо нашого улюбленого модельєра із заслуженою нагородою, однак вашу увагу хотіли б звернути не так на винуватця свята , а на ту, що вручала йому нагороду – міністра культури Франції Одрі Азулай.

На торжестві 43-річна француженка, яка займає свій пост з весни цього року, з’явилася в чорній сукні з подвійним подолом і гостроносих човниках. Кращою прикрасою образу стала чарівна посмішка Азулай.

Взагалі до вбрання чорного кольору Одрі, як справжня парижанка, відчуває справжню пристрасть навіть на червоних доріжках вона вважає за краще з’являтися в речах темних відтінків. Так-так, ви не помилилися, міністр культури Франції – часта гостя на гучних кінопрем’єрах і модних показах. Втім, з такою зовнішністю і фігурою Одрі Азулай нескладно уявити і на подіумі, і на сторінках глянцевого журналу.

Читайте також: “Тітко Олено, а можна я не помру?” Від цих запитань можна збожеволіти

Джерело.

facebook