fbpx

3 способи вивести цвіль без хімії

Я борюся з цвіллю вже не один рік, але все куповані засоби видаляють цвіль зовсім ненадовго. Вона з’являлася знову і знову, поки я не застосувала це зовсім простий і доступний засіб. Нарешті я перемогла цвіль.

Я пропоную вам використовувати цей натуральний спосіб, щоб позбутися від цвілі в будинку назавжди.

Використовуються абсолютно натуральні і нешкідливі продукти: олія чайного дерева, оцет, порошок лимонної кислоти і ваші улюблені ефірні масла для запаху.

Їх висока ефективність була неодноразово підтверджена!

Необхідно боротися з вогкістю, цвіллю і грибками в вашій оселі. Рекомендується регулярно просушувати речі, періодично обробляти проблемні місця сумішшю, приготованим з перерахованих вище продуктів.

Цією сумішшю можна обробляти фіранку в душі, стіни, стелю, килими та інше.

Навіть якщо у вас немає алергії, цвіль дуже небезпечна для вас і вашого здоров’я, особливо для дітей.

Читайте також: 12 видів риби, яку не радять їсти науковці

Депресія і втома є одними з найбільш поширених реакцій на цвіль. Цвіль знижує імунітет, викликає бpoнхіальну аcтму та інші проблеми зі здоров’ям.

Якщо цвіль з’явилася в важкодоступних місцях, можна використовувати розпилювач.

Змішати в пляшці з розпилювачем і добре збовтати:

Перший спосіб: 2 чайні ложки олії чайного дерева + 1 стакан води + кілька крапель вашого улюбленого ефірного масла для приємного аромату + 1 чайна ложка порошку лимонної кислоти.

Другий варіант: 1 чайна ложка ефірної олія чайного дерева + 50 мл оцту + 1 склянка води + кілька крапель вашої улюбленої ефірної олії для приємного аромату.

Третій варіант (для найстійкішою цвілі): 150 мл оцту + 50 мл води + кілька крапель вашої улюбленої ефірної олії для приємного аромату.

Оцет здатний ефективно видаляти цвіль, грибки та інші шкідливі мікроби.

You cannot copy content of this page