fbpx
Дозвілля
12 квітня доленосна дата яка позначиться на майбутньому як України, так і росії. Астрологиня розповіла, що чекає на нас у найближчому майбутньому

Валентина Віттрок – відома астропсихологиня розповіла про те, що чекає на Росію в найближчому майбутньому.

12 квітня – ключова дата, яка може стати доленосною у всій світовій історії. Вона передбачає одразу кілька переміщень зірок і планет, але найбільш важливим і значним стане точне з’єднання Юпітера та Нептуна, яке станеться у знаку Риб.

Як ми знаємо, астрологи багато писали про це явище, як про дуже рідкісне. Воно відбувається раз на 166 років, але нам цікаво, як воно може позначитися на долі України та Росії.

Саме на цей період – 166 років тому – припала російсько-турецька війна. З’єднання Нептуна з Юпітером у знаку Риб відбулося 17 березня 1856 року, і вже за два тижні було підписано Паризький мирний договір, згідно з яким Туреччина залишалася цілісною та незалежною державою, а гарантом такого її статусу ставали Велика Британія, Франція та Сардинія-П’ємонт.

Бессарабія відходила до Молдови. Росія позбавлялася протекторату над Сербією та Валахією. Росія програла ту війну, хоч би як російські історики намагалися довести протилежне.

Історія повторюється особливо, якщо врахувати, що у нинішніх переговорах між Україною та Росією діяльну  участь бере Туреччина.

В гороскопі Росії — якщо взяти за точку відліку дві дати — 12 червня 1990 (ухвалення декларації про створення Росії як держави) і 25 грудня 1991 (день підняття прапора Російської Федерації) — становище планет також говорить про її можливий програш.

З’єднання Нептуна з Юпітером у карті 1991 року вказує на те, що Хірон перебуває у восьмому будинку (по суті – будинку війни) у напружених аспектах до місячних вузлів. Становище ускладнює Чорний Місяць, що перебуває там, що може вказувати на поразку або ілюзію виграшу. Транзитний Марс, що перебуває в четвертому будинку, який відповідає за хвороби, робить напружений аспект до натального Плутона, що може говорити про можливі руйнування та втрату територій.

Натальний Плутон також стоїть в опозиції до транзитного Урана, а в третьому будинку, який відповідає, зокрема, і за підписання документів, перебуває натальний Чорний Місяць у поєднанні з південним місячним вузлом у Скорпіоні та опозиції до Меркурія в Тельці – тотемі України.

Меркурій задаватиме тон у підписанні документів, які навряд чи влаштують Росію. Після всього, що сталося, цій країні буде складно повернути собі хоч позитивну репутацію на міжнародній арені.

Миру нам усім!

You cannot copy content of this page