fbpx

100-річна жінка пройшла більше 10 тисяч кілометрів за останні роки і розповіла про свій секрет довголіття

Міртл Перчейз, жителька Бервік-Комокс-Веллі (Канада),  11 січня відсвяткувала свій 100-річний ювілей. Незважаючи на свій поважний вік, жінка залишається досить активною.

Довгожителька розповідає, що її основні фізичні вправи включають ходьбу кілька кілометрів на день через Комокс (якщо дозволяє погода).

«Коли я почала ходити, то подумала, що «це добре», і ніколи не зупинялась», – каже вона.

Міртл родом із Корнер-Брук, Нідерланди, переїхала в Комокс (Канада) приблизно десять років тому, щоб бути ближче до свого сина.

Майже щодня жінка ходить своїм звичайним маршрутом по місту, тому син купив їй крокомір, щоб дізнатися, скільки вона пройшла. Відтоді, як вона почала стежити, приблизно п’ять років тому, пройшла майже 10 000 км – це як перетнути Канаду зі сходу на захід і назад, або майже 4 рази обійти Україну.

«Я думаю, що кожен повинен займатися спортом у міру своїх можливостей», – зауважила Міртл, яка три роки тому пройшла марафон зі своєю дочкою, щоб зібрати гроші для людей похилого віку.

Жінка каже, що вона ходить сама, але тільки за гарної погоди. У морозні або сніжні дні вона вибирає програми вправ, зокрема йогу, або іноді просто гуляє коридорами будинку.

Хоча вона дотримується свого розпорядку фізичних вправ, вона також визнає важливу роль психічного здоров’я. Кожного вечора вона повторює позитивні вислови, такі як «будь добрим до інших і до себе і завжди носи свою найкращу посмішку» або «будь терплячим з іншими, тому що ніколи не знаєш, через що вони можуть переживати».

«Я намагаюся дивитися на світлу сторону життя», – додала вона.

You cannot copy content of this page