fbpx
Події
10 000 карток Приватбанку перестали працювати

Власники тисяч пластикових карт “Приватбанку” вчора, 11 січня, не змогли використати карти при оплаті за товари та послуги, наприклад, за проїзд в метрополітені.

У банку принесли вибачення за цю “технічну проблему” і оголосили про безкоштовний перевипуск своїм клієнтам майже 10 000 чіпових платіжних карт, “які зможуть функціонувати належним чином при здійсненні платежів”. Про це повідомляє прес-служба “Приватбанку”.

Програма безкоштовного перевипуску торкнеться власників близько 1% від загальної кількості чіпових карт, випущених банком.

Як зазначає керівник роздрібного бізнесу банку Олексій Шабан, на слова якого посилається прес-служба, причиною некоректної роботи чіпів у частині випущених банком карток, зокрема, у транспортній, є збої в обробці параметрів при зчитуванні інформації з чіпів певного типу і виробника, який використовувався при випуск однієї з партій карт банку.

Приватбанк звертає увагу клієнтів, що власники потрапляють в програму перевипуску карт, можуть без проблем здійснювати операції в банкоматі, мережі інтернет та Приват24. Отримати нову карту клієнти банку зможуть без додаткової оплати в будь-якому відділенні банку, в якому буде це зробити найзручніше.

Інформацію про те, чи потрапляє карта в програму безкоштовного перевипуску і порядку заміни карт можна отримати цілодобово за безкоштовним телефоном клієнтської підтримки 3700.

Читайте також: Курс на 30: в Україні різко подорожчає долар

Джерело.

facebook