fbpx
Здоров'я
Зимова прогулянка з немовлям: ТОП 5 важливих правил

Заради зміцнення дитячого здоров’я прогулянка повинна стати обов’язковим щоденним ритуалом. Вирушаючи на вулицю в холодну пору року, кожна мама має знати кілька важливих правил. Про те, коли і як краще організувати прогулянку з немовлям взимку, повідомляє “Світ мам”.

Правило 1. Гуляйте тоді, коли температура повітря й погодні умови сприятливі для організму немовляти. Здоровим дітям корисно бувати на свіжому повітрі мінімум півтори-дві години на день. Наші лікарі пропонують гуляти з малятами до півроку при температурі не нижче мінус 15 градусів. Взимку основна прогулянка повинна бути між 10:00 і 14:00 годинами. Від виходу на вулицю краще утриматися у випадку морозу або дуже сильного вітру.

Правило 2. Перед прогулянкою дитину потрібно нагодувати. Ситий малюк легше сприймає низькі температури і краще спить. А погодувати дитину на холоді, у вас, найімовірніше, не вийде.

Правило 3. Дитина повинна бути сухою. Перед прогулянкою необхідно змінити підгузок. У мокрому дитина більше мерзнутиме. Одяг також має бути сухим.

Читайте також: “Не приміряйте ролі Бога!” Історія, яка нікого не залишить байдужим!

Правило 4. Одяг повинен бути теплим і комфортним. Одяг повинен бути таким, щоб немовля не замерзло, і щоб йому не було спекотно. Він має зберігати тепло, що виділяє тіло немовляти, бути гіпоалергенним, непромокаючим і захищати від вітру, а, з іншого боку, зберігати еластичність і м’якість у будь-який мороз.

Правило 5. Шкіра немовляти перед зимовою прогулянкою потребує догляду. Обличчя, губи, іноді руки можна змастити кремом на маслянистій основі. Він захистить шкіру дитини від пересушування й обвітрювання. Засоби наносити за 30 хвилин до прогулянки.

Джерело.

facebook