fbpx
Дозвілля
Зявилися нові фото з весілля міського голови Глухова, Мішеля Терещенка (фото)

Спадкоємець відомої династії промисловців та меценатів, а нині мер Глухова, 62-річний Мішель Терещенко 15-го жовтня поєднався узами шлюбу зі своєю коханою, екс-депутаткою Київради та громадською активісткою Оленою Єскіною.

38-річна наречена пішла до вівтаря Володимирського собору в білій сукні з довгим шлейфом. А Мішель заради неї прийняв православ’я.

Олена, котра раніше cказала, що не мала часу на пошиття весільної сукні на замовлення, зізналася, що надягла біле ошатне вбрання заради своєї бабусі.

Пара повінчалася в Володимирському соборі, побудованому пращурами Терещенка.
“Сукня для мене – не головне. Але моя бабуся дуже мене просила, щоби сукня обов’язково була, адже для мене це перше весілля”, – поділилася вона.

“Я не хотіла міняти прізвища, адже моє прізвище стало вже певним брендом. Одначе Мішель перейшов у православ’я. Після цього я вже не могла йому відмовити”, – зауважила Олена.

Єскіна змінила прізвище, а Терещенко – конфесію
Лімузин яскраво-рожевого кольору молодята для свого найважливішого дня обрали на честь малинового козацького стягу, адже напередодні саме було свято Покрови. Рожевий – то улюблений Оленин колір.

Лімузин Терещенки підібрали під колір козацького стягу, а квіти – під кольори прапору

Привітати молодят зібралося кількадесят родичів та друзів. До Терещенка приїхали родичі з Франції: мати, сестра, донька й син.

Медовий місяць Мішеля й Олени вміститься в лише два тижні. Пара вирішила гайнути на море, одначе подробиць не розкрила.

Читайте також:МІСЬКИЙ ГОЛОВА ГЛУХОВА ОБВІНЧАВСЯ З МОЛОДШОЮ НА 24 РОКИ ПОМІЧНИЦЕЮ (ФОТО)

vesillya-gluhova55
vesillya-mishelya5 vesillya-mishelya4 vesillya-mishelya-3 vesillya-mishelya2

Джерело.

Реклама

facebook