fbpx
Без рубрики
Звучить як погроза. Кононенко заявив, що дуже переживає за здоров’я Сергія Лещенка (відео)

Заступник глави фракції БПП Ігор Кононенко заявив, що хвилюється за здоров’я депутата БПП  Сергія Лещенка у зв’язку із його викривальними заявами.

Про це він сказав в ефірі 112 каналу.

На прохання телеведучої прокоментувати слова Лещенка про те, що Кононенко нібито допомагав одному з найближчих соратників Віктора Януковича Юрію Іванющенку зникнути зі списків міжнародного розшуку, політик сказав: “Я не знаю від кого ці звинувачення лунають”.

“Якщо ви кажете, що від пана Лещенка, то пан Лещенко був і є непоганим журналістом-розслідувачем, але мабуть він вже став політиком, бо він перестає використовувати факти і це перетворюється на якусь маячню небезпечну для здоров’я. Я дуже переживаю за здоров’я Сергія”, – додав Кононенко.

Колишній нардеп Юрій Іванющенко (у кримінальних колах відомий під іменем Юра Єнакіївський) – один із творців кримінально-кланового режиму Януковича.

Саме Іванющенку приписують повернення інституту “смотрящих” – фактично паралельної системи державного управління. Для режиму Януковича – це був тіньовий міністр фінансів і економіки в одній особі, принаймні на початку його становлення.

Проти Іванющенка розслідують дві справи.

Перша – історія з 2012 року, коли невідомі фірми-прокладки, підконтрольні Іванющенку, “виграли” тендер на утеплення шкіл і лікарень за рахунок “кіотських” коштів. Ціна питання – 1,7 мільярда гривень за курсом 2012 року.

Ці гроші були виділені трьом фірмам, а от утеплення шкіл, заміна вікон та інші роботи проведені так і не були.

Друга справа стосується акцій одеського ринку “7 кілометр”.

Коментар І. Кононенка стосовно здоров’я Сергія Лещенка дівіться на 11 хв. 40 сек. відео

Джерело.