fbpx

Зворушливо до сліз : У річницю смерті Гонгадзе, його вдова опублікувала звернення до загиблого чоловіка

Сьогодні виповнюється рівно 16 років після вбивства українського журналіста грузинського походження Георгія Гонгадзе.

Його дружина і мама двох доньок – Нани і Соломії – Мирослава Гонгадзе опублікувала звернення до загиблого чоловіка в Facebook.

Мирослава згадує, що перед смертю, після уроку англійської мови для дітей, Георгій попросив її бути відповідальною за них. “Тоді я не розуміла до чого він це говорить. Розуміння прийшло досить швидко”, – пише Мирослава Гонгадзе.

Тільки через роки після смерті чоловіка, Мирослава змогла сказати, що виконала зобов’язання, дані Георгію.

“Нана вже місяць вчиться і працює в університеті. Сьогодні, так склалося, я перевожу в інший університет Соломію. У нас вийшли хороші і розумні діти, і мені вдалося виховати їх гідними людьми. Вони кожен день посміхаються мені твоєю посмішкою”, – додала Гонгадзе.

Є в повідомленні Мирослави Гонгадзе і деякі слова жалю щодо деяких колег і друзів, чиї імена не називаються в тексті. “Ми вижили і зберегли обличчя і пам’ять про тебе. Одиницям ж з тих, кого ти вважав колегами і друзями, вдалося залишитися людьми. Але Бог їм суддя”, – звернулася вона до покійного Георгія Гонгадзе.

Як повідомляла “Країна”, раніше вдова Гонгадзе дорікнула Сергія Лещенка за покупку квартири на гроші Олени Притули. Вона залишила досить різкий коментар під постом депутата.

“Сергій, ти знаєш я рада за тебе, але хочу таки відзначити, що діти Георгія Гонгадзе не отримали навіть однієї гривні від заснованого їхнім батьком проекту. Може як співвласник створиш протекторат мені перед Оленою, може хоч на оплату на навчання мені позичить на” 10 років “, – написала Мирослава, чий коментар за дві години зібрав 1819 відміток” Мені подобається “.

Нагадаємо, поховали Георгія Гонгадзе лише через 15 років після того, як тіло пролежало в морзі.

Читайте також:НЕВІСТКА ПОРОШЕНКА ВИЙШЛА З ДЕКРЕТНОЇ ВІДПУСТКИ І ВЖЕ ВЗЯЛАСЯ ДО РОБОТИ (ФОТО)

Президент Петро Порошенко передав вдові загиблого журналіста Георгія Гонгадзе Мирославі орден “Зірка Героя” посмертно.

Джерело.

You cannot copy content of this page