fbpx
Дозвілля
Зворушливо до сліз: синові стало не по собі від слів старенької матері

Ця маленька історія зворушує до сліз … Як часто ми не цінуємо в повній мірі те, що дають нам наші батьки. Вони не шкодують сил, можливо, відмовляють собі багато в чому, щоб нам було добре.

Але ось приходить час, коли їм потрібна турбота, якої потребували ми, будучи маленькими. Трапляється, що діти приймають рішення віддати своїх літніх і немічних батьків в будинок для людей похилого віку. Вони просто не хочуть витрачати час і сили на догляд за людьми похилого віку. І ніхто не замислюється, що для літніх батьків – це страшний удaр.

Читайте також: ДУЖЕ СИЛЬНА ТА ДІЄВА МОЛИТВА ЗА ДІТЕЙ ДО ПРЕЧИСТОЇ ДІВИ МАРІЇ

Після cмeртi батька син прийняв рішення помістити літню матір до притулку. Він виправдовував цей крок браком часу і терпіння. У притулку син відвідував маму досить рідко.

Одного разу йому зателефонували і повідомили, що його мати серйозно хвoра і пoмиpає. Син негайно примчав до притулку. Він хотів дізнатися, що він може для неї зробити. А мати йому відповіла ось що:

»Синку, я прошу, щоб ти встановив в притулку вентилятори, так як людям похилого віку важко переносити спеку: багато задихаються. І ще: купи нові холодильники, щоб не псувалася їжа. Досить часто на протязі декількох років я лягала спати, нічого не поївши ».

Це прохання виглядало трохи дивно. І син запитав у матері, чому вона так довго чекала, щоб сказати йому це. Старенька сумно подивилася на свого сина і сказала незабутні слова:

«Синочку, я змогла звикнути до спеки і недоїдання. Це не найстрашніше. Чого я тепер боюся, що до цього не зможеш звикнути ти, коли твої діти віддадуть тебе в місце, схоже на мій будинок престарілих! »

Джерело.