fbpx
Дозвілля
Зворушлива історія найменшого у світі коня, вагою всього 9 кг

Лоша Пібоді народилось настільки маленьким, що мати відмовилась його годувати, оскільки воно не могло навіть дотягнутись до її вимені. Ветеринар рекомендував господарям приспати тваринку, адже її щелепа була вигнута, і вона не могла ходити.

Проте, лоша знайшло люблячий дім із трьома французькими бульдогами в Сан-Дієго (США). Його врятувала та прихистила 55-річна дресирувальниця коней Фейт Сміт.

Шеститижневий Пібоді, мініатюрний кінь, менший за більшість собак важив  всього лише близько 9 кг, що набагато менше, ніж середній розмір для його виду.

«Пібоді — найменший кінь у світі в його віці», — сказала власниця.

«Коні не є домашніми тваринами, але Пібоді настільки малий, що ніколи не зможе жити на вулиці, якщо не стане більшим, і ми не впевнені, чи зможе», – додала Сміт. «На даний момент він живе в будинку з собаками».

Попередні власники вважали, що міні-кінь глухий і сліпий, проте Сміт знала, що маленька тваринка заслуговує на шанс і забрала тваринку до себе.

З часом Пібоді почав ходити, щелепа також виправилась, і він добре пристосувався до свого нового дому. Виявилось, що він бачить та чує.

Маленькому лошаті вдалось подружитись із собаками й вони бавились разом.

З часом Пібоді почав працювати з іншими кіньми в організації Faithful Minis, яка надає за допомогою тварин емоційну підтримку пацієнтам з недугою Альцгеймера, а також ветеранам. Кінь також став досить популярним у TikTok , набравши понад 26 мільйонів лайків.

На жаль, Пібоді не стало 14 вересня 2021 року. З тих пір, як він пішов з життя, тисячі шанувальників висловили свої співчуття, а також наголосили про позитивний вплив зворушливої історії Пібоді на світ.