fbpx
Події
“Звeсти рахунки з життям вийшло тільки з третьої спроби”: в Криму пoвicивcя високопоставлений російський чиновник

Анексований Крим сколихнула cмeрть високопоставленого “чиновника”.

Йдеться про Тимофія Кураєва, який був “головою Федеральної антимонопольної служби РФ в окупованому Криму”. Остаточну версію його зaгибeлі ще не встановили.

Кураєва знайшли мeртвuм в ніч на 8 листопада в його ж квартирі. За попередньою версією слідства, причиною його зaгибeлi стало caмoгубствo, його знайшли пoвiшeним.

Пізно ввечері Кураєв приїхав додому в свою сімферопольську квартиру до дружини, 12-річної доньки та 16-річного сина. Він повечеряв з разом з сім’єю, помив машину, повернувся, побажав їм на добраніч і сів на кухні дивитися телевізор.

Близько першої години ночі Кураєв зайшов у ванну, закрився, включив планшет, встановив його на пральну машину і зробив петлю. Звести рахунки з життям у чоловіка вийшло тільки з третьої спроби.

Також повідомляється, що з початку запису до його cмeртi минуло п’ять хвилин. За весь цей час Кураєв не сказав ні слова.

Зранку дружина почула у ванній включену воду, зламала засувку і побачила чоловіка в зaшмoргу. Весь цей час планшет записував відео.

Тимофій Кураєв очолив УФАС по Криму і Севастополю в липні 2014 року. До цього працював в органах внутрішніх справ. До початку роботи в Криму керував відділом управління “К” ГУ економічної безпеки МВС.

Читайте також: “ДTП у Харкові”: слідчий розповів про боягузливий вчинок водія “Туарега”

facebook