fbpx
Дозвілля
Зважені та щасливі 6: перша бійка,побачення при свічках,та інші сюрпризи другого випуску (фото)

У другому випуску шоу “Зважені та щасливі 6” команди будуть розігрувати обов’язки на проекті: прання, готування, прибирання і опалення будинків. На чиї плечі – чоловіків або жінок – впаде більшість обов’язків?
Також глядачі проекту “Зважені та щасливі 6” побачать конкурс, під час якого учасники будуть не тільки намагатися зрушити з місця величезні фури, але і встигати набирати продукти для готування.

Всі будуть здивовані несподіваними тактиками команд. Другим буде конкурс на гнучкість в темному ангарі з лазерними променями. Чи зможуть пройти цей конкурс жінка-кішка і найважчий учасник на проекті?

Під час третього конкурсу у другому випуску шостого сезону шоу “Зважені та щасливі” вирішиться, хто буде рубати дрова, і опалювати будинки протягом проекту.

Читайте також:ТРЕНЕР ШОУ “ЗВАЖЕНІ ТА ЩАСЛИВІ” АНІТА ЛУЦЕНКО СТАЛА МАМОЮ (ФОТО)

Розподіл обов’язків по домівках “ТАБІР перетворить зваження” на справжнє поле бою. Євген Шамота знову буде намагатися довести жінкам, що їх місце на кухні. Однак дівчата більше не в змозі це терпіти. Христина Головченко, по пауерліфтингу чемпіонка, за допомогою фізичної сили пояснить чоловікам, хто головний!

Також на проекті складеться романтична пара! Перше побачення Ярослава і Анни Голубцовой. Сором’язливий хлопець піде на ризикований крок і зробить Ганні офіційну пропозицію.

І яка ж команда програє в фінальному конкурсі, тим самим зробить його найкоротшим за всю програму, дізнаємося вже сьогодні, подивившись другий випуск шоу.

zva

Джерело.

Реклама